Aanmelden
Op de agenda
28/08/2019 Openklasdag Lindenlaan + Eeklostraat + Tervenen van 17 uur tot 19 uur
2/09/2019 Infoavond-ouderavond Eeklostraat L4 + L5 + L6
3/09/2019 Infoavond-ouderavond Lindenlaan L1 + L2 + L3
5/09/2019 Infoavond-ouderavond Lindenlaan Kleuterschool
12/09/2019 Oudercomité (20 uur - Eeklostraat)
16/09/2019 Schoolraad (19.00 uur)
23/09/2019 Sportdag
25/09/2019 Scholencross (Doornzele)
27/09/2019 Startviering van het nieuwe schooljaar
28/09/2019 Peuterkijkdag van 10 uur tot 11.30 uur
8/10/2019 K3B : Uitstap naar Museum voor Schone Kunsten - Gent
8/10/2019 L5 + L6 : Verkeersdag Wippelgem
9/10/2019 Kiwi's, geschonken door het oudercomité
10/10/2019 L4 : Medisch consult (op school)
11/10/2019 Schoolfotograaf : individuele foto's
14/10/2019 L6 : Vertrek op Openluchtklas naar Rochefort
18/10/2019 L6 : Terug van Openluchtklas in Rochefort (15.30 uur)
21/10/2019 L3 : herfstwandeling naar "De Hoge Wal"
21/10/2019 Grootouderfeest kleuters (namiddag)
22/10/2019 Grootouderfeest kleuters (namiddag)
23/10/2019 L5 : handbaltornooi (namiddag)
24/10/2019 Oudercomité (20 uur - Eeklostraat)
25/10/2019 Rapport 1
25/10/2019 K1 gaat genieten van de herfst in de Lembeekse Bossen (voormiddag)
26/10/2019 Wafelbak 2019
26/10/2019 Begin herfstvakantie
3/11/2019 Einde herfstvakantie
4/11/2019 Instap nieuwe peuters
8/11/2019 L5 : 11-novemberviering Ertvelde (14.30 uur)
8/11/2019 Wijnproefavond (organisatie van Oudercomité - Eeklostraat 19.30 uur)
11/11/2019 Wandel mee... (Het Leen - Eeklo)
12/11/2019 Pedagogische studiedag : vrijaf voor leerlingen (geen opvang door gemeente)
13/11/2019 L6 : Handbaltornooi (namiddag)
14/11/2019 Dactyloles 1 (16.00 uur - 17.30 uur)
14/11/2019 K3 : Info-avond rond schoolrijpheid (19.30 uur)
15/11/2019 K1 + KT : Theatervoorstelling "Streep!" (CC Evergem - namiddag)
25/11/2019 Start sportweek vierde leerjaar
27/11/2019 OUDERCONTACT voor kleuterschool en lagere school
28/11/2019 Dactyloles 2 (16.00 uur - 17.30 uur)
29/11/2019 Einde sportweek vierde leerjaar
29/11/2019 Sponsorwandeling "Rode Neuzenactie"
5/12/2019 Oudercomité (20 uur - Eeklostraat)
6/12/2019 Sint-musical voor de ouders van het zesde leerjaar (19.00 uur)
6/12/2019 De Sint komt op bezoek !!
9/12/2019 Peuterkijkdag van 17.00 uur tot 18.30 uur
9/12/2019 Pedagogische studiedag : vrijaf voor leerlingen (geen opvang door gemeente)
12/12/2019 L6 : Bezoek aan secundaire school (Sint-Franciscus - Evergem) (namiddag)
17/12/2019 L6 : Bezoek aan secundaire school (PTI - Eeklo) (namiddag)
17/12/2019 L1 en L5 : vaccinaties door CLB op school (namiddag)
19/12/2019 Dactyloles 3 (16.00 uur - 17.30 uur)
20/12/2019 Kerstontbijt in de klas, geschonken en verzorgd door het oudercomité
20/12/2019 Rapport 2 + sportrapport
20/12/2019 Kerstviering met kerstliederen : om 15 uur in de Lindenlaan. Iedereen welkom.
20/12/2019 Kerstdrink (15.30 uur, Lindenlaan)
21/12/2019 Start kerstvakantie
5/01/2020 Einde kerstvakantie
6/01/2020 Instap nieuwe peuters
9/01/2020 Dactyloles 4
9/01/2020 Oudercomité met nieuwjaarsreceptie (Lindenlaan)
13/01/2020 K3 : Sportdag Hoge Wal
13/01/2020 L2 : Leeruitstap "De school van toen" - Gent
20/01/2020 L6 : bezoek Beroepenhuis (Gent)
21/01/2020 L3 : Start sportweek
22/01/2020 L6 : netbaltornooi (namiddag)
24/01/2020 L3 : Einde sportweek
24/01/2020 Quiz oudercomité OsCaar (09.30 uur)
28/01/2020 L1 : auteurslezing Jan De Kinder (bibliotheek Ertvelde)
29/01/2020 L5 : netbaltornooi (namiddag)
30/01/2020 Dactyloles 5
31/01/2020 Mediarapport 1
3/02/2020 K3B : Leersuitstap naar restaurant De Boshoeve (Lembeke)
3/02/2020 Instap nieuwe peuters
10/02/2020 L2 : start sportweek
10/02/2020 L6 : bezoek aan College ten Doorn i.f.v. studiekeuze (voormiddag)
11/02/2020 Schoolraad
13/02/2020 Oudercontacten 6de leerjaar i.f.v. studiekeuze
13/02/2020 L5 : auteurslezing Luc Embrechts (bibliotheek Ertvelde)
14/02/2020 L2 : Einde sportweek
19/02/2020 Pedagogische studiedag Godsdienst - geen school voor de leerlingen (ook geen opvang!)
21/02/2020 Rapport 3
22/02/2020 Begin krokusvakantie
1/03/2020 Einde krokusvakantie
2/03/2020 Instap nieuwe peuters
4/03/2020 Oudercontact (niet voor 6de leerjaar)
7/03/2020 Eetfestijn oudercomité
9/03/2020 L3 : auteurslezing Evelien De Vlieger (bibliotheek Ertvelde)
10/03/2020 L3 : Theatervoorstelling "Het nieuws van gisteren" (CC Stroming) (voormiddag)
10/03/2020 L4 : Theatervoorstelling "Het nieuws van gisteren" (CC Stroming) (namiddag)
21/03/2020 Peuterkijkdag van 10 uur tot 11.30 uur
21/03/2020 SCHOOLFEEST
23/03/2020 L5 : Start sportweek
26/03/2020 L1 : gericht medisch onderzoek (op school)
27/03/2020 L5 : Einde sportweek
2/04/2020 Oudercomité
4/04/2020 Start paasvakantie
19/04/2020 Einde paasvakantie
20/04/2020 Instap nieuwe peuters
20/04/2020 L5 + L6 : Theatervoorstelling "Mariken"" (CC Stroming) (namiddag)
29/04/2020 Geen opvang in de namiddag (nascholing opvangsters) - wel school in de voormiddag !
2/05/2020 Eerste Communie
4/05/2020 VRIJAF : schooleigen verlofdag
5/05/2020 K2 + K3 : Theatervoorstelling "Snow" (CC Stroming) (namiddag)
6/05/2020 L6 : Verkeerspark Wachtebeke
6/05/2020 Atletiekmeerkamp (namiddag)
7/05/2020 Oudercomité
8/05/2020 Rapport 4
10/05/2020 Moederdag
11/05/2020 Peuterkijkdag van 17.00 uur tot 18.30 uur
25/05/2020 Instap nieuwe peuters