Op de agenda
30/08/2018 Openklasdag (17.00 uur - 20.00 uur) : van harte welkom !
3/09/2018 Eerste schooldag
3/09/2018 Info-avond vierde, vijfde en zesde leerjaar (19.30 uur)
4/09/2018 Info-avond eerste, tweede en derde leerjaar (19.30 uur)
6/09/2018 Info-avond kleuters (Lindenlaan + Tervenen) (19.30 uur)
10/09/2018 Oudercomité
17/09/2018 Pedagogische studiedag : vrijaf voor de leerlingen (opvang voorzien in De Hoge Wal)
20/09/2018 L6 : Voorstelling van de schoolroutekaart (13.30 uur - Hoge Wal)
24/09/2018 Sportdag aan zee voor L4, L5 en L6
24/09/2018 Schoolraad (19.00 uur)
24/09/2018 Sportdag in De Hoge Wal voor L1, L2 en L3
24/09/2018 Sportvoormiddag voor de kleuters
25/09/2018 Facultatieve verlofdag (geen opvang voorzien)
26/09/2018 Scholencross te Doornzele
29/09/2018 Peuterkijkdag (10.00 uur - 11.30 uur)
5/10/2018 Dag van de leerkracht
8/10/2018 Fietsweek (van 8 t.e.m. 12 oktober)
8/10/2018 Fietscontrole door de politie
11/10/2018 L6 gaat voorlezen en geurzakjes maken in het rusthuis.
12/10/2018 Schoolfotograaf : individuele foto's
15/10/2018 L6 : vertrek openluchtklas Rochefort
17/10/2018 Kiwi's, geschonken door het oudercomité
19/10/2018 L6 : terugkomst openluchtklas Rochefort
22/10/2018 Grootouderfeest kleuters Lindenlaan
23/10/2018 Grootouderfeest kleuters Lindenlaan
26/10/2018 Rapport 1
26/10/2018 K1 gaat genieten van de herfst in de Lembeekse bossen
27/10/2018 WAFELBAK
5/11/2018 Instap nieuwe peuters
5/11/2018 Luizencontrole
5/11/2018 Eerste animatiedag met circus Picolini
8/11/2018 L4 : Bezoek tentoonstelling WO I (bibliotheek Evergem) (voormiddag)
9/11/2018 L5 : 11-novemberviering Ertvelde (14.30 uur)
9/11/2018 L6 : voorronde STEM-olympiade (voormiddag)
11/11/2018 Wandel mee... (Sint-Laureins)
12/11/2018 L4 : Geleide wandeling door Ertvelde : "Getuigen van WO I" (voormiddag)
12/11/2018 L6 : Bezoek tentoonstelling WO I (bibliotheek Evergem) (namiddag)
13/11/2018 L4 en L5 : Theatervoorstelling "Allemaal mensen" (Parochiale Kring Ertvelde) (namiddag)
13/11/2018 K1 en KT : Theatervoorstelling "Hennie De Heks" (Theater Wortel) (Evergem - namiddag)
14/11/2018 Handbaltornooi zesde leerjaar (namiddag - De Hoge Wal)
16/11/2018 Sponsorwandeling "De Warmste Week" (voormiddag)
16/11/2018 Grootouderfeest kleuters Tervenen (in gymzaal Eeklostraat)
19/11/2018 Start sportweek vierde leerjaar
19/11/2018 L3 : optreden in rusthuis voor bewoners (namiddag)
20/11/2018 Kleuters Tervenen : bezoek aan het Sintenhuis in Sint-Niklaas (voormiddag)
20/11/2018 L3 : auteurslezing Lily C. (boekvoorstelling "Froezeltje wil hogerop") (namiddag)
21/11/2018 Kiwi's, geschonken door het oudercomité
21/11/2018 OUDERCONTACT voor kleuterschool en lagere school
22/11/2018 L5 : Bezoek tentoonstelling WO I (bibliotheek Evergem) (voormiddag)
22/11/2018 L6 : Geleide wandeling door Ertvelde : "Getuigen van WO I" (namiddag)
23/11/2018 Einde sportweek vierde leerjaar
26/11/2018 L1 : medisch consult (op school) (voormiddag)
26/11/2018 Tweede animatiedag met circus Picolini voor L3 - L4 - L5 - L6
28/11/2018 Handbaltornooi vijfde leerjaar (namiddag - De Hoge Wal)
3/12/2018 Peuterkijkdag : tussen 17.00 uur en 18.30 uur
4/12/2018 Oudercomité (19.30 uur - Lindenlaan)
5/12/2018 De Sint komt op bezoek !!
5/12/2018 Sint-musical voor de ouders van het zesde leerjaar (19.00 uur)
8/12/2018 Septem schaakt ! te Belzele (14 uur tot 17.30 uur)
12/12/2018 Kiwi's, geschonken door het oudercomité
12/12/2018 Knuffelactie peuters en eerste kleuterklas t.v.v. De Warmste Week
18/12/2018 L4 : Sterzingen in Ertvelde
19/12/2018 De Warmste Week : overhandigen sponsorgeld in Puyenbroeck - Wachtebeke (15.00 uur)
21/12/2018 Kerstontbijt in de klas, geschonken en verzorgd door het oudercomité
21/12/2018 Rapport 2 + sportrapport
21/12/2018 Kerstviering met kerstliederen : om 15 uur in de Lindenlaan. Iedereen welkom.
21/12/2018 Kerstdrink (15.30 uur, Lindenlaan)
21/12/2018 GEEN NASCHOOLSE OPVANG IN DE LINDENLAAN EN IN DE EEKLOSTRAAT
22/12/2018 Start kerstvakantie
6/01/2019 Einde kerstvakantie
14/01/2019 L2 : Bezoek aan "De school van toen" (Gent)
14/01/2019 K3 : Sportdag derde kleuterklas (De Hoge Wal)
17/01/2019 L1 en L5 : inentingen door CLB (op school)
21/01/2019 L3 : start sportweek (De Hoge Wal)
21/01/2019 L6 : Bezoek Beroepenhuis (Gent)
23/01/2019 L6 : Netbaltornooi (namiddag)
25/01/2019 L3 : einde sportweek
25/01/2019 Quiz oudercomité (start om 20.00 uur)
28/01/2019 K2 en K3 : Theatervoorstelling "De dromeneter" (TG Locals) (Evergem - namiddag)
29/01/2019 L5 + L6 : Infoavond op stap naar het secundair onderwijs (CLB Gent) (Ter Gulden Celle - Doornzele)
30/01/2019 Pedagogische studiedag : vrijaf voor leerlingen (opvang voorzien in "Het huis van Jef)
30/01/2019 L5 : Netbaltornooi (namiddag)
1/02/2019 Mediarapport 1
11/02/2019 L1 en L2 : Theatervoorstelling "NYX" (Ananda Puijk Company) (Evergem - namiddag)
11/02/2019 Schoolraad (19.00 uur)
12/02/2019 L5 + L6 : Infoavond overstap naar het secundair onderwijs (CLB Meetjesland) (Huis van Jef)
12/02/2019 Dikketruiendag
19/02/2019 L1 : auteurslezing Kim Crabeels (voormiddag - bibliotheek Ertvelde)
22/02/2019 Rapport 3
26/02/2019 L5 : auteurslezing Karen Curé (voormiddag - bibliotheek Ertvelde)
27/02/2019 Circus Picolini : derde animatiedag
2/03/2019 Start krokusvakantie
10/03/2019 Opbouw circus Picolini (helpende handen gevraagd...)
10/03/2019 Einde krokusvakantie
11/03/2019 Oudercomité (20 uur - Eeklostraat)
15/03/2019 schoolfeestvoorstelling 1 met circus Picolini - 19 uur
16/03/2019 schoolfeestvoorstelling 2 met circus Picolini - 10.30 uur
16/03/2019 schoolfeestvoorstelling 3 met circus Picolini - 15 uur
16/03/2019 Afbraak circus Picolini (helpende handen gevraagd...)
19/03/2019 L3 en L4 : Theatervoorstelling "Patje, de kikkerprins" (Tweelicht en Zoon) (Evergem - namiddag)
23/03/2019 Peuterkijkdag : tussen 10.00 uur en 11.30 uur
25/03/2019 Start sportweek vijfde leerjaar
29/03/2019 Einde sportweek vijfde leerjaar
30/03/2019 Eetfestijn oudercomité
1/04/2019 Start sportweek tweede leerjaar
5/04/2019 Einde sportweek tweede leerjaar
5/04/2019 Geen opvang
6/04/2019 Start paasvakantie
22/04/2019 Einde paasvakantie